O nás

Medirekt partner

Společnost Medirekt partner založil v roce 2013 Jiří Sopuch, který má více než 20 let zkušeností ve vedení výrobních firem se zaměřením na výrobu zdravotnických prostředků.

Držitel několika užitných, průmyslových vzorů, držitel certifikátu Black belt-lean six sigma. Naše společnost má od roku 2013 zavedený a certifikovaný systém řízení kvality dle normy ISO 13485:2015 a ISO 9001:2016.

Naše cíle

Od samého počátku našeho vzniku se řídíme především kvalitou dodávaných produktů. Našim zákazníkům chceme být dlouhodobým a stabilním partnerem. Základem našeho Systému řízení kvality je péče o spokojeného zákazníka, kvalitní službu a výrobek. Toto zajišťujeme pečlivým výběrem dodavatelů a nastavenými kontrolními mechanizmy uvnitř celé společnosti

Vývoj a výroba v oblasti zdravotnictví

Společnost Medirekt partner s.r.o. vyrábí a vyvíjí již od roku 2013 zdravotnické prostředky. Na českém a slovenském trhu má dominantní postavení s rektálními rourkami. Od roku 2020 pracuje na vývoji vlastních přístrojů a technologií pro vysekávání otvorů, mechanické zaoblení a obrušování konců hadiček, katetrů, stentů, drenáží různých plastových materiálů pro oblast zdravotnictví.

Máme vybudovaný řetězec prověřených medicínských dodavatelů od granulátu až po balení.
Při vývoji spolupracujeme s renomovanými instituty v rámci ČR, ale i zahraničí:

Např. IOCB Prag, UTB Zlín, VŠB Ostrava atd.
Další produkty a službyUltrazvukové svařování

Firma dále disponuje technologií pro ultrazvukové svařování na zařízení Herrmann Ultrazvuk HiQ Vario.

Vývoj a zakázková výroba

Aktuálně nabízíme celý řetězec služeb od vývoje, konstrukci, extruzi, lisování plastů až po jejich ultrazvukové svařování.

Optimalizace výroby na míru

Poskytujeme komplexní poradenství v oblasti optimalizace výroby, kterou posuzujeme jako celek a navrhneme vám efektivní výrobní tok dle principů štíhlé výroby (lean six sigma). Zvýšení efektivity procesů se pak pohybuje v průměru okolo 30ti % + faktor automatizace.

Medirekt partner s.r.o.

Československé armády 1328/9
CZ-742 21 Kopřivnice
IČ: 017 02 807, DIČ: CZ01702807

Tel.: +420 605 826 081, +420 605 969 858
E-mail: info@medirektpartner.cz

Medirekt Medirekt

Medirekt

Zanechte nám vzkaz

Zanechte nám vzkaz

This form was created by ChronoForms

MP publicita a3vertical